Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NARESZCIE jest na kogo głosować. I to nie jest tylko moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiak tutaj nie w PSL-u - rany boskie swiat oszalał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfa to jedyna opcja na wolnorynkowe reformy na tej nieszczęsnej ziemi. Zagłosuję, nawet wezmę ze sobą więcej ludzi do głosu, ale uważam, że jedyna szansa na normalność w Polin to kryzys gospodarczy po którym odbyłby się zamach stanu. Tfu demokracja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie 500 plus dla emerytów mających ponad 35 lat pracy oraz dodatek za wychowywanie dzieci a nie tak jak teraz tylko dla nierobów należy sie emerytura plus i dodatek 500 plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Panie system wyborczy robi tak iż to jedynki idą do Sejmu jako pierwsze więc nie sądzę że głosowanie na tego pana nie oznacza że dostanie się do parlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie głosowałabym na lewicę. Tym razem oddam głos na listę zupełnie dla mnie egzotyczną.  Tylko i wyłącznie z powodu kandydatury Tomasiaka. A jeśli chodzi o spółdzielnię, to różni życzliwi chętni na stołek prezesa już chyba podesłali wszystkie możliwe kontrole.  Krytykujcie, krytykujcie - będzie większy zasięg xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na Zbyszka WACHA - pozycja nr 6.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurczę, nieźle. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Gratulacje. Głosuję na Konfederację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfederacja to jedyna siła spoza "koryta"
Kierowanie spółdzielnią mieszkaniową jest "korytem". Skoro windują "koryciarzy" ("korytowców"), to są niegodni uzyskania nawet jednego głosu. To taka nowa wersja ściemy - jak "Ruch Kukiza" przed poprzednimi wyborami parlamentarnymi. Chodzi o otumanienie i "zagospodarowanie" ludzi antysystemowo nastawionych. Ot, kolejne "robienie w jajo" zamieszkujących Polskę "tubylców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasiak zaczynał od Ruchu Narodowego, potem był w koalicji z PiS, następnie opozycji z PO, a w wyborach do Rady Miasta Lubartów skumał się z PSL. Teraz Konfederacja, a mówią że to kobiety są zmienne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuje na Bezpartyjnych Samorządowców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kandydatem środowisk konserwatywnych. Prywatnie inżynierem i Radnym Rady Dzielnicy Wrotków. Należę do Pobudki i partii KORWiN, ale w porozumieniu z kolegami występuję jako reprezentant konserwatystów oraz monarchistów. Jestem przedstawicielem na Lublin Konfederacji Spiskiej, organizacji, która m.in. odrestaurowała Polskie Insygnia Koronacyjne na podstawie szczątek odzyskanych od Niemców po tym, jak zostały zniszczone przez Prusy w celu spłacenia Francji Napoleona kontrybucji. Program to konserwatyzm, redukcja ilości parlamentarzystów, publiczna debata nad restauracją monarchizmu, ochrona życia, niskie podatki, proste przepisy ułatwiające prowadzenie własnej działalności, uproszczenie systemu karnego i odchodzenie od karania więzieniem (to kara dla społeczeństwa, które musi płacić na utrzymanie przestępców), geopolityczne postawienie na politykę wielowektorową, którą już głosiłem podczas debaty kandydatów do sejmiku w TVP Lublin w 2014 roku, zanim teraz zaczęli to ogłaszać Konfederaci. Polecam siebie, chociaż na liście jest wielu innych fantastycznych ludzi o podobnym do mnie światopoglądzie. Piotr Marek, pozycja 12 na liście Konfederacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kandydatem środowisk konserwatywnych. Prywatnie inżynierem i Radnym Rady Dzielnicy Wrotków. Należę do Pobudki i partii KORWiN, ale w porozumieniu z kolegami występuję jako reprezentant konserwatystów oraz monarchistów. Jestem przedstawicielem na Lublin Konfederacji Spiskiej, organizacji, która m.in. odrestaurowała Polskie Insygnia Koronacyjne na podstawie szczątek odzyskanych od Niemców po tym, jak zostały zniszczone przez Prusy w celu spłacenia Francji Napoleona kontrybucji. Program to konserwatyzm, redukcja ilości parlamentarzystów, publiczna debata nad restauracją monarchizmu, ochrona życia, niskie podatki, proste przepisy ułatwiające prowadzenie własnej działalności, uproszczenie systemu karnego i odchodzenie od karania więzieniem (to kara dla społeczeństwa, które musi płacić na utrzymanie przestępców), geopolityczne postawienie na politykę wielowektorową, którą już głosiłem podczas debaty kandydatów do sejmiku w TVP Lublin w 2014 roku, zanim teraz zaczęli to ogłaszać Konfederaci. Polecam siebie, chociaż na liście jest wielu innych fantastycznych ludzi o podobnym do mnie światopoglądzie. Piotr Marek, pozycja 12 na liście Konfederacji.
Co Pan zrobił (chociażby tylko w Radzie Dzielnicy Wrotków) przeciwko lubelskiej aferze gruntowej? Przecież właśnie na Wrotkowie haraczu za chodzenie po Bożym świecie zażądała SM Nałkowskich w czasie, gdy członkami jej Rady Nadzorczej byli: Tomasz Pitucha (teraz kandydujący do Sejmu z listy PiS) oraz Piotr Popiel. Do skutków lubelskiej afery gruntowej zalicza się (między innymi) to, że dwa miejskie przedszkola przy ul. Samsonowicza (czyli 100% miejskich przedszkoli na os. Nałkowskich) pozbawiono prawnego dostępu do drogi publicznej (a w przedszkolach tych stale lokuje się obwodowe komisje wyborcze). Co Pan zrobił w ramach walki z lubelską aferą gruntową? Domagam się konkretnych informacji! Żądam konkretów - a nie ckliwych opowiastek (np. o renowacji zabytków)! Należę do grona ludzi pokrzywdzonych lubelską aferą gruntową - i to na os. Nałkowskich, a więc na Wrotkowie; dlatego tym bardziej wolno mi żądać konkretów oraz mam obowiązek przestrzegać przed windowaniem (np. do Parlamentu) spółdzielczych bonzów. Skoro Pan kandyduje z tej samej listy, co jeden z nich, to tym samym podważa Pan zaufanie do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do tego "pana" Tomasiaka to mam wątpliwości co do jego uczciwości startu do sejmu. Rozesłał po spółdzielni ludzi z jakimiś kartkami, jakaś pani do mnie mówi podpisz pan a kandydata się dopisze, ??? Co to k.......... ? A później się dopisze Tomasiaka? Jeszcze raz o co k......... kaman?. Ten T. rozsyła ludzi po spółdzielni bo muszą to robić czy to uczciwe? Ludzie zastanówcie się co podpisujecie i na kogo głosujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew popiera idee marszów równości: ***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew się dziś w Wąwolnicy lansuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfederacja chwali się liczbą podpisów - wcale nie zdziwię się, jeśli otrzyma mniej głosów, niż podpisów. Jak słyszałem od jednego narodowca - chwalił się, że Kulesza jest figurantem, a przeskoczy go Tomasiak z Lubartowa - który w samej spółdzielni zebrał 5 tysięcy podpisów. Użył swoich "wpływów" - więc ludzie nie mieli wyjścia. Odreagują przymus w dniu wyborów i wcale nie zdziwię się, jeśli zamiast tych 5 tysięcy będzie miał zaledwie 1 tysiąc głosów. Przechwalającemu się narodowcowi chcę wyjaśnić - że nazwisko pana Tomasiaka nic nie mówi mieszkańcom Lublina, Puław, Kraśnika, Świdnika, Łęcznej i innych miejscowości. Z taką rozpoznawalnością może sobie startować - ale do rady gminy, lub co najwyżej - do powiatu - jeżeli utworzy własny komitet wyborczy. Żongler polityczny, który podobno zaliczył już i PSL i PiS - tym razem, kierując się iluzją sukcesu - będzie pchał pod górę taczki z Kuleszą - który, podobnie jak cztery lata temu może być wywindowany - tym razem przez dwa konie: Meklera i Tomasiaka. Panie Kulesza - a ma Pan już bat dla swoich koni, by równo zapieprzały pod górkę? Wio, koniki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam  ze sprzedazą prawdziwie polskiego kebaba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co Pan zrobił (chociażby tylko w Radzie Dzielnicy Wrotków) przeciwko lubelskiej aferze gruntowej? Przecież właśnie na Wrotkowie haraczu za chodzenie po Bożym świecie zażądała SM Nałkowskich w czasie, gdy członkami jej Rady Nadzorczej byli: Tomasz Pitucha (teraz kandydujący do Sejmu z listy PiS) oraz Piotr Popiel." SZANOWNY PANIE, PO PIERWSZE, AFERA NIE BYŁA ZA CZASÓW, GDY BYŁEM RADNYM. PO DRUGIE, W RADZIE NIE JESTEM CZŁONKIEM JEJ ZARZĄDU, I NAWET JAKBY SAM WYSKOCZYŁ Z CZYMŚ, TO BY MNIE UCIĘLI LUDZIE Z PiS I PO.PO TRZECIE, JAK PAN ZAUWAŻYŁ, TO ZAŻĄDAŁA SM NAŁKOWSKICH, A RADA DZIELNICY NIE MA NA NIĄ WPŁYWU. " Domagam się konkretnych informacji! Żądam konkretów - a nie ckliwych opowiastek (np. o renowacji zabytków)!" TO WPROWADŹMY MONARCHIĘ ABSOLUTNA I BĘDZIEMY MIELI KONKRETNE ROZWIĄZANIA! CHCIELIŚCIE DEMOKRACJI? TO JĄ MACIE! POSEŁ MAŁEGO RUCHU Z OPOZYCJI, A TYM BARDZIEJ RADNY DZIELNICY, TO UWIĄZANY PRZEPISAMI CZŁOWIECZEK, CO FIGĘ MOŻE ZROBIĆ, NAJWYŻEJ WNIEŚĆ WNIOSEK, KTÓRY UPADA W GŁOSOWANIU. JAK KTOŚ CHCE ZMIANY NA LEPSZE, ZAPRASZAM NA GŁOSOWANIE NA MNIE, JESTEM ZWOLENNIKIEM MONARCHII - WTEDY BĘDZIE MOŻNA WSZYSTKO ZAŁATWIĆ OD RĘKI. MUSIMY RADYKALNIE ZMIENIĆ SYSTEM, A DO TEGO TRZEBA ODSUNĄĆ OD WŁADZY DEMOKRATÓW I ZASTĄPIĆ ICH MONARCHISTAMI. NIE GŁOSUJCIE NA PIERWSZEGO LEPSZEGO, ALE WYBIERZCIE MĄDRZE, JAK NIE PODOBA SIĘ GÓRA LISTY, TO ZAWSZE MOŻNA WYBRAĆ KANDYDATA ZE ŚRODKA. Pozdrawiam, Piotr Marek nr 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...